PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628710}
5,8 74 806
ocen
5,8 10 1 74806
2,8 16
ocen krytyków
Big Love
powrót do forum filmu Big Love

Jak zwykle w polskim kinie trudno doszukiwać się rewolucji.Film reklamowany z pompą miał być wielkim hitem ,a jest to raczej słabe kino najwyżej klasy B. Nie jestem fanem polskich filmów ,ale krótki opis filmu zachęca do poświęcenia 90 minut lektury ojczystego dzieła. Niestety scenariusz pozostawia bardzo wile do życzenia. Dialogi nie są spójne , wygląda to jak gadanina dzieci z podwórka. A co do aktorstwa , tutaj też nie za dobrze. Wszystko sztuczne i nadmuchane. I przykro jest to pisać ,ale wolę być krytycznym niż zachwalać na pokaz tylko dlatego ,że film wyszedł spod ręki polskich twórców.

ocenił(a) film na 8
pawel0192

Nie wiem czy wiesz ale w Polsce nie istnieje cos takiego jak 'KINO KLASY B' wiec nie myl pojec. Sformulowanie kino klasy A lub B powstalo na zachodzie i mialo znaczyc ktory film jest wysokobudzetowy i kinowy a jaki niskobudzetowy przeznaczony glownie na rynek VIDEO. U nas nie ma czegos takiego bo nawet niskobudzetowy polski film musi miec spore zaplecze finansowe by zostal dopuszczony do dystrybucji kinowej. Innymi slowy bez sponsorow i pomocy POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ nie ma szans by film wszedl do kin. Co do 'BIG LOVE' to bylem na nim w kinie i jest calkiem ciekawy aczkolwiek scenariusz mogli troszke lepiej dopracowac. Gra aktorow jak najbardziej przekonujaca do tego swietna muzyka i kilka swietnych ujec. Czy film moze poruszyc za serce by widz uwazal to za jeden z lepszych filmow o milosci? NIE ale to wina scenariusza. Niemniej jednak obejzec mozna i mysle ze znajda sie osoby ktore stwierdza ze to swietny film.

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

Temat świetny ale pokazany trochę od dupy strony. Gra aktorska... hmmm, mogło być lepiej. I nie podobały mi się te przekoloryzowane sceny seksu, tzn. szczególnie ta jaskraworóżowa kamienica na tle oczojebnie błękitnego nieba za oknem ;) Pies był fajny :)

ocenił(a) film na 8
rebelka1986

Te sceny mialy wywolac kontrowersje i sprawic ze bedzie o filmie glosniej... Moglo byc znacznie lepiej gdyby nie ten scenariusz... Tam byla jakas masakra robiac na sile z glownego bohatera swira i psychola. Po1 wcale nie nadawal sie na to a Po2 ten film az sie prosi o ukazanie tej milosci zupelnie inaczej i z innym zakonczeniem... Ale coz... Nie moj cyrk nie moje małpy i to kto inny pisal scenariusz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones