Adam Ferency

7,8
26 231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Ferency

Najbardziej podoba mi się, jak gra w ''Niani'' świetnie tyra Karolinę :D

Clandestine

Ano, przyznaję rację - to co robi z Karoliną zasługuje na mistrzostwo świata - doskonale dewastuje to biedne puste dziewczę psychicznie ! Bravissimo. Poza tym (a może przede wszystkim) moc serdecznych życzeń i gratulacji [choć wiem niestety, że (poza jednym wyjątkiem, jakiego sam na własnej skórze byłem świadkiem) artyści tutaj raczej chyba nie zaglądają]. Widziałem co najmniej kilka filmów z Jego udziałem i wszystkie, jak dla mnie zasługują na gratulacje, że wspomnę o chyba najmniej istotnym dziele w Jego bogatym dorobku tzn. Lordzie Farquaadzie ze Shreka - może najmniej znaczący pośród innych wielkich ról (ot choćby stoczniowca w Człowieku z żelaza, czy rolę Tadeusza Morawskiego w Przesłuchaniu Bugajskiego - majstersztyk], niemniej jednak dodający niewątpliwiego uroku temu filmowi. WiEEElkie wyrazy uznania i żyzenia by wiele jeszcze takich znakomitych ról wiele było w Jego dorobku !

Clandestine

co prawda to prawda, Adam Ferency jest świetnym aktorem, i jak najbardziej osmiele się stwierdzić że w Niani jako Konrad jest najlepszą serialową osobowoscią, swoimi kwestiami rozbawia mnie do łez, pozdro:-)

Clandestine

A mi najbardziej podobał się w "Bożej Podszewce" Cywińskiej i jeszcze w "Burzy" Warlikowskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones