PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839661}
6,7 59 282
oceny
6,7 10 1 59282
5,0 21
ocen krytyków
W głębi lasu
powrót do forum serialu W głębi lasu

Tylko narzekać potrafią, a jak by było amerykańskie to by piali i do Oscara nominowali. Piękne zdjęcia, świetna muzyka, przyjemni aktorzy, dobra fabuła i tworzenie napiecia. Plus za brak dziwnych i wyuzdanych scen (jak to często Polacy robią w swoich filmowych 'dziełach') i bez nadmiaru przekleństw. Pięknie, oby więcej takich polskich produkcji.

ocenił(a) serial na 7
glitterpuff

Dobrze prawisz. Jakoś dziwnie się utarło, że jak polska produkcja, to z automatu musi być gorsza. A najsmutniejszy jest fakt, iż sami plujemy na rodzime filmy.

ocenił(a) serial na 5
glitterpuff

Piękne zdjęcia? Dawno nie widziałem tak tandetnych zdjęć. Ta trzęsące się wiecznie kamera, te filtry cholera wie po co nałożone, co chwila inne, te ukośne kadry... no mega tandeta. Muzyka koszmarnie wmontowana, totalnie nie pasuje do tego co się dzieje na ekranie. Aktorzy? Zależy którzy. Grochowska gra dokładnie tak jak zawsze, jej wszystko role są takie same.

Alex303

Bardzo pozytywny człowiek jesteś widzę XD to twoje zdanie, ja mam swoje i przestanmy narzekać na wszystko co polskie, pozdrawiam i miłego dnia ☀️

ocenił(a) serial na 5
glitterpuff

Ale ja nie narzekam na wszystko co polskie, wręcz tego nie lubię u innych osób. Po prostu staram się oceniać film, czy serial, obiektywnie. Pozdro!

Alex303

No luz, jeśli masz takie zdanie, to czemu nie. Mnie się serial bardzo podobał, a nie oglądam polskich filmów/serial zazwyczaj, więc mnie zaskoczył pozytywnie

ocenił(a) serial na 7
Alex303

A mi serial się podobał. Początek nudnawy, ale potem się rozkręca. Z polskim kinem bywa różnie, ale akurat kryminały zwykle robimy niezłe.

glitterpuff

Popieram ! Oby więcej, serial mnie zachwycił. Świetna muzyka, bardzo dobrze dobrani aktorzy, ujęcia, zdjęcia....i ten klimat :)

glitterpuff

Też mnie ciekawią te Polskie oceny, tym bardziej, że na stronie rottentomatoes, którą uważam za bardziej miarodajną stronę, nasz Polski serial ma ocene 100%.

SeBaLy_Kowalski

Cóż, nie mieszkam w Polsce, znajomych mam w większości obcokrajowców i ci, którzy oglądali serial mówili, że jest świetny i że dobry polski serial. Wchodzę na polskiego filmweba, a tam wylew hejtu. Najgorsi dla Polski są samo Polacy, nawet w aspekcie kina, to smutne

ocenił(a) serial na 7
glitterpuff

Niestety w punkt. Mnie wciągnął po 1 odcinku.

ocenił(a) serial na 4
glitterpuff

Na szczególnie hollywoodzkim poziomie było dobranie aktora do główej roli, którego domyślną miną jest sarkastyczny uśmieszech, tak wybrali gościa który delikatnie uśmiecha się podczas traumatycznych wspomnieć, dowiadując się że jego przyjaciel umiera, że żona od niego odeszła, jak córka płacze mu prosto w twarz. A wyrzyg Polaczka to niestety twój post.

mrkracy

To twoje zdanie. Mnie serial się podobał i nie czepiam sie głupot 'bo polskie, to tak wypada' :')

ocenił(a) serial na 8
glitterpuff

Dokładnie

ocenił(a) serial na 8
glitterpuff

Świetnie napisane. Sporo polskich produkcji ma niestety obniżoną ocenę za to, że są polskie. To jest naprawdę smutne, bo plujemy na to co rodzime, a odnosi sukcesy. Smutne :(

ocenił(a) serial na 8
glitterpuff

Mnie też bardzo się podobał i oby więcej takich seriali :)

glitterpuff

A mnie drażni to że w polskich serialach wiecznie trzęsie się kamera, jakby operator mial Parkinsona przynajmniej. W każdym dosłownie serialu i filmie z ostatnich pięciu lat. Dodając do tego dźwiękowca który jest gluchoniemy, otrzymujemy to co mamy. Polscy producenci powinni uczyć się od amerykańskich, skandynawskich, a nawet rosyjskich, jka się robi film

polanka123

Absolutnie niestety się zgadzam- dźwięk w większości polskich produkcji jest fatalny. Napiszę o tym w swojej opinii.

glitterpuff

W amerykańskich filmach, w odróżnieniu od polskich, można bez trudu zrozumieć co mówią aktorzy.

glitterpuff

Opłacany trool, jestem pewien na 100 %

PIXA_GOD

? XD bo mam własne zdanie? Szkoda, że rzeczywiście mnie ktoś nie opłaca, gdzie te moje pieniądze?

glitterpuff

Ocena 10 to arcydzieło kina wybitna produkcja która zapisała się w dziejach świata i kultury, wyżyny kinematografii, a ty właśnie oceniłeś/łaś ten film jesteś trollem

PIXA_GOD

Czy w tym kraju można mieć swoją opinię na jakikolwiek temat? Czy uraziłam cię tym, zniszczyłam ci życie, obraziłam i popsułam nastrój? Po prostu idź dalej i nie przejmuj się tymi wirtualnymi ocenami i co ktoś myśli o jakimś serialu, bo są ważniejsze sprawy i problemy niż czyjeś zdanie na filmwebie

glitterpuff

Ok trollu konto założone 26 kwietnia :)

PIXA_GOD

Typie xD jakie śledztwa robisz to naprawdę musisz się nudzić. Doszukujesz się pierdół. Konto mogłam sobie założyć nawet 10 lat albo 10 miesięcy temu. To chyba ty trollujesz skoro czepiasz się randomów z internetu. Daj żyć i weź się za swoje życie, bo aż żal patrzeć

ocenił(a) serial na 3
glitterpuff

Napisała osoba, ktora zalozyla caly wątek na filmwebie, bo jej nie pasują oceny i opinie innych osób :D

glitterpuff

Dokładnie, zgadzam się. Poza tym ten serial i „Znaki” maja taka sama ocenę - 6.7. No błagam! Znaki są gorsze... 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones